Банско и Вихрен не се победиха в атрактивна контрола

20 Юли 2023 | 17:07
Благоевград

Отборите на Банско и Вихрен (Сандански) завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна на терените на “Евима футбол” край Банско.

Домакините поведоха с гол на Иван Георгиев. Той засече отблизо прострелно центриране на Марио Димитров.

Никола Георгиев изравни от дузпа в 31-ата минута. Тя бе отсъдена за нарушение срещу самия него от главния съдия Костадин Ангелов.

През второто полувреме Георги Рошков нацели греда за Банско, а влезлият като резерва Методи Костов пропусна най-доброто положение за Вихрен.

Наставниците на двата отбора Борис Галчев и Наджи Шенсой демонстрираха страхотно уважение и отношение един към друг. Както е известно, преди 14 години Шенсой бе треньор на Галчев и Тодор Паланков в Пирин Благоевград.