Банскалийката Анна-Мария Граченова напуска Имението на любовта

27 Април 2025 | 11:24
5 коментара
Общество
Благоевград
Банскалийката Анна-Мария Граченова напуска Имението на любовта

Банскалийката Анна-Мария Граченова напусна риалити шоуто „Именито на любовта“, след като Мартин обяви, че е избрал Даниела.

„Убедена съм, че в момента това е правилният му избор. Ако наистина това е неговата голяма любов, ще бъде важен урок за него. Аз се чувствам освободена“, сподели Анна-Мария, която прие решението на Мартин с необичайно спокойствие.

Целият екип пожелава на Анна-Мария много успехи и да намери истинската любов!

Добавени коментари

123 публикува:
27 Април 2025 | 21:45
Няма такава тъпа гад като това Квазимодо ,тъпа,проста…….та с самочувствие
Съвет публикува:
27 Април 2025 | 21:08
Попитайте комшиите ѝ. Те я познават най-добре. Не е нужно други.
Леле публикува:
27 Април 2025 | 14:25
Няма такава долна интригантка като тая!Само интрига и е в главата,но всички в Банско я знаят що за стока е,и се пазят
рики публикува:
27 Април 2025 | 13:51
Охоооо Ама То Банско е един Критерй Остави
Мнение публикува:
27 Април 2025 | 11:41
Тая като я познават всички в Банско, ни е ясно каква истинска любов ще си намери. Поне в Банско. Ако ли намери - тежко му. В Банско е познат всеки член на семейството, така че банскалия едва ли ще се "изгори".

Добавете Вашия коментар

TOP