Багер горя в с. Ореше

13 Януари 2025 | 12:36
0 коментара
Култура
Благоевград
Багер горя в с. Ореше

Около 11:36 часа на 11.01.2025 г. в РУ-Гоце Делчев е съобщено, че през нощта на 10.01.2025 г. срещу 11:01.2025 г.  е горял верижен багер, паркиран в местността „Балутева“, землище на с. Ореше.

Унищожени са кабината и двигателния отсек на багера. Причината за пожара и стойността на нанесените щети са в процес на установяване.

По случая е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP