Багер горя в с. Ореше
13 Януари 2025 | 12:36
0 коментара
Култура
Благоевград

Около 11:36 часа на 11.01.2025 г. в РУ-Гоце Делчев е съобщено, че през нощта на 10.01.2025 г. срещу 11:01.2025 г. е горял верижен багер, паркиран в местността „Балутева“, землище на с. Ореше.
Унищожени са кабината и двигателния отсек на багера. Причината за пожара и стойността на нанесените щети са в процес на установяване.
По случая е образувано досъдебно производство.






