Автобус, пълен със сръбски туристи бе нападнат в Гърция, има ранени

21 Август 2025 | 13:08
0 коментара
Криминално
България
Автобус, пълен със сръбски туристи бе нападнат в Гърция, има ранени

Автобус, превозващ 38 сръбски туристи, беше нападнат снощи, 20 август, с камъни на магистрала Егнатия, близо до изхода за Солун-Верия в Гърция, предава Danas.

Според полицейския доклад инцидентът е причинен от четирима души, най-вероятно непълнолетни, пише ФОКУС.

Сръбските туристи са се завръщали от почивка, когато няколко прозореца на автобуса в които са били, докато той е бил в движения, са били счупени с камъни, пише Фокус.

Двама пътници и един от шофьорите са получили леки наранявания, съобщава Kattimerini.

Полицията е задържала двама души във връзка с инцидента, но до момента няма установени доказателства срещу тях, затова те са били освободени по-късно, без повдигнати обвинения.

/сн: илюстративна

Добавете Вашия коментар

TOP