Автобус и пикап “Мерцедес” се удариха в Благоевград
18 Май 2026 | 15:29
0 коментара
Криминално
Благоевград

Катастрофа между автобус на градския транспорт и пикап „Мерцедес“ стана преди минути на ул. „Иван Михайлов“ в Благоевград. За щастие при инцидента няма пострадали.
По първоначална информация пикапът е излизал назад и не е видял идващия автобус.
На място има екипи на полицията, които изясняват причините за инцидента. Движението в района е затруднено.






