Атанас Стоянов,кмет на община Сандански:Честит празник, пожарникари! Благодарим за професионализма и човечността ви!

14 Септември 2025 | 15:40
0 коментара
Общество
Благоевград
Атанас Стоянов,кмет на община Сандански:Честит празник, пожарникари! Благодарим за професионализма и човечността ви!
ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК, ПОЖАРНИКАРИ!


За вашия професионализъм и човечност, за пълното себеотдаване и грижата за живота, здравето и имуществото на жителите на община Сандански - Благодарим!
Пожелаваме ви и занапред да действате навременно и всеотдайно, да имате сили и енергия, с мисъл и грижа за другите.
Защото професията Пожарникар е преди всичко хуманност и мъжество в служба на обществото!


Честит празник!

Добавете Вашия коментар

TOP