АСТРОЛОЗИ В ШОК: 16 януари е лош ден за старт на нов кабинет

16 Януари 2025 | 15:28
2 коментара
Любопитно
България
АСТРОЛОЗИ В ШОК: 16 януари е лош ден за старт на нов кабинет

Щом е избран точно 16 януари 2025 за ден, в който стартира новия кабинет, политиците ни или не са се допитали до астролози, или последните не са сред големите фенове на бъдещите управници.

Първо, от древни времена се спазва правилото - при намаляваща Луна не се започват нови проекти.

Второ, това е денят, в който Марс ще се приближи на минимално разстояние от Земята и ще влезе в опозиция със Слънцето. Това винаги носи драматични обрати.  Денят на точното противопоставяне на Слънцето на Марс, който е днес, предполага повишено напрежение, провокиращо раздразнителност, спорове и конфликти.

Единственото успокоение е, че това е денят, в който тази намаляваща Луна преминава в знака на Дева  – идва времето, когато неприятните истини излизат наяве и ще бъде доста трудно да се сдържат изблиците на гняв, но заедно с това започва да се подобрява качеството на живот. Това е време за решаване на ежедневни проблеми. Време, в което хората стават по-дисциплинирани и по-добри в задълбочаването.

Добавени коментари

Интересно публикува:
17 Януари 2025 | 11:22
Ми тая трътка шо траси там?Едва им стига до раменете.Ма сигур е пълна с акъл.
Констатация публикува:
16 Януари 2025 | 23:27
"16-ти януари е лош ден за старт на нов кабинет." То пък един кабине-е-ет.

Добавете Вашия коментар

TOP