Апаши задигнаха пари, накити и видеокамери от къща в с. Стоб

20 Март 2026 | 10:44
0 коментара
Криминално
Благоевград
Апаши задигнаха пари, накити и видеокамери от къща в с. Стоб
Кражба на пари, златни и сребърни накити и камери за видеонаблюдение от къща в с. Стоб е заявена вчера в РУ Рила.Дежурна полицейска група е извършила оглед на място, установено е взломно проникване в имота. Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.

Добавете Вашия коментар

TOP