Алтън джамия в Господинци е новата перла в короната на Югозапада-символ на вяра, надежда и единство
05 Октомври 2025 | 15:34
3 коментара
Общество
Благоевград

Днес е официалното откриването на Алтън джамия в с. Господинци - символ на вяра, надежда и единство.
Алтън джамия в Господинци се превръща в перлата в короната на всички наши свещенни домове в района. Това каза на тържественното откриване Радослав Ревански, зам.-председател на ДПС-Ново начало и кмет на община Белица.
"Алтън джамия в с. Господинци - символ на вяра, надежда и единство. Нека тази джамия бъде не само място за молитва, но и пространство за диалог, култура, образование и сътрудничество между всички жители на региона. Нека тук се изграждат мостове на разбирателство, толерантност и съпричастност.
От името на ДПС - Ново начало, ви пожелавам благословение, мир и сплотеност. Нека Аллах дари тази общност с берекет, здраве и благополучие, и нека този дом на духа се превърне в източник на вдъхновение за поколенията", Това сподели пред гостите Фатима Йълдъз, Народен представител от ДПС-Ново начало.
Алтън джамия в Господинци се превръща в перлата в короната на всички наши свещенни домове в района. Това каза на тържественното откриване Радослав Ревански, зам.-председател на ДПС-Ново начало и кмет на община Белица.
"Алтън джамия в с. Господинци - символ на вяра, надежда и единство. Нека тази джамия бъде не само място за молитва, но и пространство за диалог, култура, образование и сътрудничество между всички жители на региона. Нека тук се изграждат мостове на разбирателство, толерантност и съпричастност.
От името на ДПС - Ново начало, ви пожелавам благословение, мир и сплотеност. Нека Аллах дари тази общност с берекет, здраве и благополучие, и нека този дом на духа се превърне в източник на вдъхновение за поколенията", Това сподели пред гостите Фатима Йълдъз, Народен представител от ДПС-Ново начало.
Добавени коментари
Георги Колев публикува:
07 Октомври 2025 | 05:18
Искате не искате в България винаги ще има джамии ☝️☝️☝️
бесен публикува:
06 Октомври 2025 | 14:24
Нещо европейсско да виждате на снимките?!Да си ходят в света на исляма.Там има невежество,простотия,неграмотност,жестокост,непризнаване на морални норми,но си амт "аллах", и джамии.Тук е ХРИСТИЯНСКА ЕВРОПА!
истината публикува:
06 Октомври 2025 | 09:10
ВИЖТЕ КАК СА ОБЛЕЧЕНИ .ВСЕ ЕДНО СМЕ В АВГАНИСТАН.КОЙ ИМ ДАВА ПАРИ ДА СТРОЯТ ДЖАМИИ ? БАВНО И ПОЛЕКА ЗАВЛАДЯВАТ БЪЛГАРИЯ! А ВИЕ ПАК ПИШЕТЕ .











