Акции в Дупница: иззеха канабис и амфетамин
21 Май 2026 | 10:04
0 коментара
Криминално
Кюстендил

2 бързи полицейски производства за притежание на наркотични вещества са образувани вчера в РУ Дупница.
При извършени процесуални действия в имот, обитаван от 26-годишен софиянец, във вилна зона край града е открита и иззета опаковка канабис.Софиянецът е задържан с полицейска заповед.
При извършените процесуални действия в жилище в Дупница, обитавано от 31-годишен кюстендилец, е открит и иззет полиетиленов плик с бяло прахообразно вещество, реагиращо на амфетамин. Обитателят на жилището е задържан с полицейска заповед.
Видът на наркотичните вещества е установен с полеви наркотест.
За случаите е уведомена прокуратурата.
При извършени процесуални действия в имот, обитаван от 26-годишен софиянец, във вилна зона край града е открита и иззета опаковка канабис.Софиянецът е задържан с полицейска заповед.
При извършените процесуални действия в жилище в Дупница, обитавано от 31-годишен кюстендилец, е открит и иззет полиетиленов плик с бяло прахообразно вещество, реагиращо на амфетамин. Обитателят на жилището е задържан с полицейска заповед.
Видът на наркотичните вещества е установен с полеви наркотест.
За случаите е уведомена прокуратурата.






