Акции в Дупница: иззеха канабис и амфетамин

21 Май 2026 | 10:04
0 коментара
Криминално
Кюстендил
Акции в Дупница: иззеха канабис и амфетамин
2 бързи полицейски производства за притежание на наркотични вещества са образувани вчера в РУ Дупница.

При извършени процесуални действия в имот, обитаван от 26-годишен софиянец, във вилна зона край града е открита и иззета опаковка канабис.Софиянецът е задържан с полицейска заповед.

При извършените процесуални действия в жилище в Дупница, обитавано от 31-годишен кюстендилец, е открит и иззет полиетиленов плик с бяло прахообразно вещество, реагиращо на амфетамин. Обитателят на жилището е задържан с полицейска заповед.

Видът на наркотичните вещества е установен с полеви наркотест.

За случаите е уведомена прокуратурата.

Добавете Вашия коментар

TOP