Агресия на пътя: 19-годишен шофьор хвърли бухалка по колата на друг водач

22 Юни 2026 | 12:23
0 коментара
Криминално
България
Агресия на пътя: 19-годишен шофьор хвърли бухалка по колата на друг водач

19-годишен шофьор хвърли бухалка по колата на друг водач в Казанлък, съобщиха от полицията.


На 20 юни на бул. "Розова долина", докато шофирал той е влязъл в словесен конфликт и направил опит за физическа саморазправа с 38-годишен мъж.

Младежът е слязъл от управлявания от него автомобил, държейки бухалка в ръка, която е хвърлил по автомобила на другия водач. Той е бил задържан.

Добавете Вашия коментар

TOP