Абитуриентите на ПГ по МСС ,,Пейо К. Яворов“ в Гоце Делчев закриха балните фиести в града

27 Май 2026 | 10:59
0 коментара
Общество
Благоевград
Абитуриентите на ПГ по МСС ,,Пейо К. Яворов  в Гоце Делчев закриха балните фиести в града

С неповторима красота, изящество, вълнение и настроение „на макс“ снощи в Гоце Делчев приключи изпращането на зрелостниците от трите средни училища в града за техните абитуриентски балове.

 

Тези моменти са едни от най-вълнуващите – не само за младите хора, но и за целия град. Атмосферата при изпращането на абитуриентите от Професионалната гимназия по селско стопанство „Пейо Крачолов Яворов“ в Гоце Делчев също даде възможност на всеки зрелостник да запази незабравим спомен от този важен ден.

 

Това е тържествен миг на раздяла с ученическите години и начало на нов житейски път.

 

Добавете Вашия коментар

TOP