Абитуриентите на ПГ по МСС ,,Пейо К. Яворов“ в Гоце Делчев закриха балните фиести в града
27 Май 2026 | 10:59
0 коментара
Общество
Благоевград

С неповторима красота, изящество, вълнение и настроение „на макс“ снощи в Гоце Делчев приключи изпращането на зрелостниците от трите средни училища в града за техните абитуриентски балове.
Тези моменти са едни от най-вълнуващите – не само за младите хора, но и за целия град. Атмосферата при изпращането на абитуриентите от Професионалната гимназия по селско стопанство „Пейо Крачолов Яворов“ в Гоце Делчев също даде възможност на всеки зрелостник да запази незабравим спомен от този важен ден.
Това е тържествен миг на раздяла с ученическите години и начало на нов житейски път.







