Абитуриентите на Добринище поеха по пътя към новия етап от живота си

24 Май 2026 | 18:40
0 коментара
Култура
Благоевград
Абитуриентите на Добринище поеха по пътя към новия етап от живота си
С много емоции, усмивки и вълнение изпратихме абитуриентите на Добринище по пътя към новия етап от живота им.
Една вечер, изпълнена с надежди, мечти и красиви моменти, които ще останат завинаги в сърцата ни.
Кметът на града Иван Сакарев отправи към всички зрелостници най-сърдечни пожелания за попътен вятър, здраве, смелост и успех по пътя, който им предстои. С вдигната наздравица и много аплодисменти изпратихме младите хора с вяра, че бъдещето е в добри ръце.
Нека никога не спират да мечтаят, да се борят и да следват сърцето си.
На добър час, абитуриенти! Бъдете гордост за своите семейства, за своя град и за България!
Абитуриентите на Добринище поеха по пътя към новия етап от живота си
Абитуриентите на Добринище поеха по пътя към новия етап от живота си
Абитуриентите на Добринище поеха по пътя към новия етап от живота си

Добавете Вашия коментар

TOP