88-годишна жена остави над 13 000 лв. до чешма на ало измамници

19 Март 2025 | 12:13
0 коментара
Криминално
България
88-годишна жена остави над 13 000 лв. до чешма на ало измамници

88-годишна жена стана жертва на телефонна измама в Казанлък, съобщиха от ОД на МВР.

Жената е подала сигнал на 18 март, че на ден по-рано е била въведена в заблуждение, чрез множество телефонни разговори, по схемата "помощ за полицията".

Тя е оставила до чешма в близост до блок над 13 000 лева.

По случая се води разследване.

Добавете Вашия коментар

TOP