70-годишна жена от Белица стана жертва на ало измама
29 Април 2025 | 11:10
0 коментара
Криминално
Благоевград

- В следобедните часове на 28.04.2025 г. в РУ-Разлог е получено съобщение за това, че около 14:30 часа на същата дата, чрез телефонно обаждане, 70-годишна жена от гр. Белица е въведена в заблуждение от непознато за нея лице да предостави парична сума за залавяне на телефонни измамници.
- На жената е нанесена щета на приблизителна стойност около 1 700 лева. Веднага след получаване на сигнала, от полицейски служители на РУ-Разлог и служители на 02 РУ-СДВР гр. София са предприети незабавни съвместни действия, в резултат на които, като съпричастен към извършеното деяние е установен е задържан 26-годишен мъж от гр. Белица.
- За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство. Работата продължава.






