62-годишен от с. Баня хванат в Разлог с „Мерцедес“ с чужди номера

26 Февруари 2026 | 10:51
0 коментара
Криминално
Благоевград
62-годишен от с. Баня хванат в Разлог с  Мерцедес  с чужди номера
При извършена, около 09:20 часа на 25.02.2026 г. в гр. Разлог, проверка на лек автомобил „Мерцедес“ с 62-годишен водач от с. Баня, общ. Разлог, от органите на реда е установено, че автомобилът е с поставени регистрационни табели, които са издадени за друго МПС.

По случая е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP