60-годишен моторист падна от мост в Симитлийско

29 Септември 2025 | 10:11
0 коментара
Криминално
Благоевград
60-годишен моторист падна от мост в Симитлийско

60-годишен моторист пострада тежко, след като падна от мост между симитлийските села Долно и Горно Осеново. Инцидентът е станал рано сутринта в събота, малко преди 6 часа, пише struma.com.

Движейки се по черен път и преминавайки през дървен мост с несъобразена скорост, водачът на мотор „Ямаха“ Митко Г., изгубил контрол над превозното средство. Моторът останал на моста, а мотористът полетял в дерето.

 

Случайни минувачи подали сигнал в Спешния център, след което пострадалият е транспортиран в болница „Пулс“ Благоевград.

 

По-късно той е преведен в столичния институт „Пирогов“ със счупен таз.

Добавете Вашия коментар

TOP