59-годишен благоевградчанин задържан с 1,27 промила алкохол зад волана
11 Февруари 2026 | 10:18
0 коментара
Криминално
Благоевград

Около 18:15 часа на 10.02.2026 г. на бул. „ Св. Димитър Солунски“ в гр. Благоевград, от полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е спрян лек автомобил „Фолксваген Поло“, управляван от 59-годишен мъж от града. В хода на извършената проверка, с техническо средство е установено, че водачът на автомобила шофира с наличие на 1,27 промила алкохол в издишания от него въздух.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа.
Образувано е досъдебно производство.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа.
Образувано е досъдебно производство.






