57-годишен от с. Баня кара с менте книжка, разкриха го при проверка
30 Март 2026 | 11:44
0 коментара
Криминално
Благоевград

При извършена, около 07:45 часа на 27.03.2026 г. в с. Баня, общ. Разлог, проверка на лек автомобил „Фолксваген Голф“, 57-годишният водач от с. Баня е предоставил пред органите на реда свидетелство за управление на МПС, което е издадено от друга държава и за което е установено, че не е истинско.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство. Хот затлавие






