47-годишен шофьор от Петрич е задържан за управление след употреба на алкохол

27 Май 2026 | 10:56
0 коментара
Криминално
Благоевград
47-годишен шофьор от Петрич е задържан за управление след употреба на алкохол
Около 22:45 часа на 26.06.2026 г в ж.к. „Цар Самуил“ в гр. Петрич, от органите на реда е спрян лек автомобил „Смарт Форфор“, управляван от 47-годишен мъж от града. При извършената проверка с техническо средство е установено, че водачът на автомобила шофира с наличие на 1,42 промила алкохол в издишания от него въздух. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа.

По случая е образувано бързо производство.

Добавете Вашия коментар

TOP