47-годишен шофьор от Благоевград задържан за управление след употреба на наркотик на ул. „Преслав“

20 Април 2026 | 10:18
0 коментара
Криминално
Благоевград
47-годишен шофьор от Благоевград задържан за управление след употреба на наркотик на ул.  Преслав
Със заповед за задържане до 24 часа е задържан 47-годишен мъж от гр. Благоевград, след като около 00:53 часа на 19.04.2026 г. в района на ул. „Преслав“ в гр. Благоевград, управляваният от него лек автомобил „Сеат“ е спрян за проверка от органите на реда. След извършена проба с техническо средство е установено, че водачът шофира след употреба на наркотик.

За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP