43-годишен с „Ленд Роувър“ хванат да шофира пиян край Жиленци

30 Януари 2026 | 09:56
0 коментара
Криминално
Кюстендил
43-годишен с  Ленд Роувър  хванат да шофира пиян край Жиленци
Вчера пътни полицаи са уста са установили 43-годишен водач на л.а. „Ленд Роувар“ да управлява след употреба на алкохол. Проверката е извършена в района на с. Жиленци. Тестът е направен с техническо средство, което е отчело резултат 1.41 промила алкохол в издишания въздух. На водача е взета кръв за анализ, автомобилът е иззет с протокол за доброволно предаване.


Бързо полицейско производство е обазувано по случая в РУ Кюстендил, уведомена е прокуратурата.

Добавете Вашия коментар

TOP