42-годишен хванат да шофира пиян след полунощ в Коларово
26 Януари 2026 | 10:25
0 коментара
Криминално
Благоевград

От полицейски служители на РУ-Петрич, на 26.01.2026 г. около 00:02 часа в с. Коларово е спрян лек автомобил „Фолксваген Голф“, управляван от 42-годишен мъж от същото село. В хода на извършената проверка, с техническо средство е установено, че водачът на автомобила шофира с наличие на 1,27 промила алкохол в издишания от него въздух.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.






