42-годишен хванат да шофира пиян след полунощ в Коларово

26 Януари 2026 | 10:25
0 коментара
Криминално
Благоевград
42-годишен хванат да шофира пиян след полунощ в Коларово
От полицейски служители на РУ-Петрич, на 26.01.2026 г. около 00:02 часа в с. Коларово е спрян лек автомобил „Фолксваген Голф“, управляван от 42-годишен мъж от същото село. В хода на извършената проверка, с техническо средство е установено, че водачът на автомобила шофира с наличие на 1,27 промила алкохол в издишания от него въздух.


Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP