39-годишен благоевградчанин задържан за шофиране след употреба на наркотици

13 Май 2026 | 10:14
0 коментара
Криминално
Благоевград
39-годишен благоевградчанин задържан за шофиране след употреба на наркотици
От полицейски служители на 02 РУ-Благоевград, със заповед за задържане до 24 часа е задържан 39-годишен благоевградчанин. Около 08:50 часа на 12.05.2026 г., управляваният от него товарен автомобил „Фиат“ е спрян за проверка на бул. „Пейо Яворов“ в гр. Благоевград и с техническо средство е установено, че мъжът шофира след употреба на наркотично вещество. По случая е образувано досъдебно производство.

Работата продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP