38-годишен мъж от Добринище задържан за шофиране след употреба на наркотични вещества между Добринище и Банско
20 Април 2026 | 10:08
1 коментара
Криминално
Благоевград

Около 07:50 часа на 17.04.2026 г. на път II-19 между гр. Добринище и гр. Банско е спрян лек автомобил „Опел Астра“, управляван от 38-годишен мъж от гр. Добринище. В хода на извършената проверка, с техническо средство полицейските служители установили, че водачът на автомобила шофира след употреба на наркотично вещество. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.
Добавени коментари
Добринище Златев Бабаре публикува:
20 Април 2026 | 10:15
Джей акъло не ти дойде, Серго диджейчето па те топна






