37-годишен шофьор от Благоевград задържан за шофиране с 1,26 промила алкохол на ул. Александър Стамболийски

21 Януари 2026 | 10:33
0 коментара
Криминално
Благоевград
37-годишен шофьор от Благоевград задържан за шофиране с 1,26 промила алкохол на ул. Александър Стамболийски
Мъж на 37 години от гр. Благоевград е задържан със заповед за задържане до 24 часа, след като около 05:15 часа на 20.01.2026 г., управляваният от него товарен автомобил „Форд Транзит“ е спрян на ул. „Александър Стамболийски“ в гр. Благоевград и след извършена проба с техническо средство е установено, че шофира с наличие на 1,26 промила алкохол в издишания от него въздух.

По случая е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP