37-годишен пострадал при ПТП с „БМВ“ в Дебрен

21 Ноември 2025 | 09:30
1 коментара
Криминално
Благоевград
37-годишен пострадал при ПТП с  БМВ  в Дебрен
На 20.11.2025 г. около 18:20 часа в РУ-Гоце Делчев е получен сигнал от ФСМП-Гоце Делчев за мъж, постъпил за оказване на медицинска помощ, който е пострадал при ПТП. От работещите по случая полицейски служители е установено, че пострадалият е 37-годишен жител на с.Дебрен. Около 17:00 часа на същата дата в района на автосервиз в с. Дебрен, същият е бил блъснат от лек автомобил „БМВ“, след като 27-годишният му водач е загубил контрол над него.

37-годишният е пострадал с фрактура на бедрото и натъртване на гръдния кош. На водача на автомобила са направени проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, които са отрицателни.

Добавени коментари

Жоро публикува:
21 Ноември 2025 | 14:57
Сигурно е бил я пиян или дрогиран

Добавете Вашия коментар

TOP