37-годишен от Кюстендил задържан с оксикодон в дома си!

24 Октомври 2025 | 10:14
0 коментара
Криминално
Кюстендил
37-годишен от Кюстендил задържан с оксикодон в дома си!
Бързо полицейско производство за притежание на наркотично вещество е е образувано вчера в РУ Кюстендил. При извършена проверка в жилището на 37-годишен мъж в града е открита и иззета фолиева опаковка с хапче оксикодон.

За случая е уведомена прокуратурата.

37-годишният мъж е задържан с полицейска заповед.

Добавете Вашия коментар

TOP