37-годишен кюстендилец задържан за грабеж и побой над 79-годишен в с. Врабча
16 Октомври 2025 | 12:49
0 коментара
Криминално
Кюстендил

37-годишен кюстендилец е задържан за грабеж от криминалисти на РУ – Радомир. Полицейските действия били осъществени по сигнал на 79-годишен мъж, който заявил, че в земенското с. Врабча му е нанесен побой и отнет мобилен телефон. Органите на реда предприели действия за установяване на извършителя и по горещи следи бил задържан 37-годишен мъж с постоянен адрес гр. Кюстендил, но временно пребиваващ в селото. Наложена му е полицейска мярка за срок до 24 ч. и е образувано бързо производство. Разследването продължава под надзора на прокуратурата.






