36-годишен благоевградчанин задържан за шофиране след употреба на наркотици
14 Октомври 2025 | 10:38
0 коментара
Криминално
Благоевград

В хода на извършена, около 09:45 часа на 13.10.2025 г. в района на бул. „Св. Димитър Солунски“ в гр. Благоевград, проверка на лек автомобил „Хюндай, с техническо средство полицейски служители на 02 РУ-Благоевград установили, че 36-годишният водач на автомобила от гр. Благоевград шофира след употреба на наркотично вещество.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.






