33-годишен от Добринище седна дрогиран зад волана, откриха марихуана в дома му

24 Юни 2026 | 10:03
0 коментара
Криминално
Благоевград
33-годишен от Добринище седна дрогиран зад волана, откриха марихуана в дома му
Със заповед за задържане до 24 часа е задържан 33-годишен мъж от гр. Добринище, след като около 20:00 часа на 23.06.2026 г. на ул. „Васил Коларов“ в гр. Добринище, от полицейски служители на РУ-Банско му е направена проба с техническо средство и е констатирано, че същият управлява лек автомобил „Фолксваген Голф“ след употреба на наркотично вещество.

В хода на работата по случая е проверено и обитаваното от мъжа жилище в гр. Добринище, където е открита около 0,11 грама марихуана.

Уведомена е компетентната прокуратура.

Работата продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP