32-годишен от Сандански нападна жена в центъра на града

27 Април 2026 | 11:21
0 коментара
Криминално
Благоевград
32-годишен от Сандански нападна жена в центъра на града
Около 03:52 часа на 26.04.2026 г. в РУ-Сандански е съобщено, че след възникнало пререкание в района на ул. „Македония“ в гр. Сандански е ударена жена. От пристигналите на място полицейски служители е установено, че 32 годишен мъж от гр. Сандански е бутнал на земята 59-годишна жена от гр. София, в резултат на което тя е пострадала с фрактура на глезена.

Мъжът е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP