26-годишен водач от Първомай заловен да шофира след употреба на наркотик в Петрич
18 Ноември 2025 | 10:54
0 коментара
Общество
Благоевград

Около 20:00 часа на 17.11.2025 г. на ул. „Мануш Георгиев“ в гр. Петрич, от органите на реда е спрян за проверка лек автомобил „Ауди“, при която с техническо средство е установено, че 26-годишният му водач от с. Първомай шофира след употреба на наркотик. Мъжът е задържан със заповед за задържане до 24 часа.
Образувано е досъдебно производство.
Образувано е досъдебно производство.






