26-годишен от Първомай спипан да шофира под въздействие на наркотици в Петрич
30 Януари 2026 | 10:22
0 коментара
Общество
Благоевград

В обедните часове на 29.01.2026 г. в района на ул. „Рокфелер“ в гр. Петрич, от органите на реда е спрян лек автомобил „Фолксваген Пасат“, управляван от 26-годишен мъж от с. Първомай, общ. Петрич. В хода на извършената проверка, с техническо средство е установено, че водачът шофира след употреба на наркотични вещества и е намерена найлонова опаковка, съдържаща около 8,38 грама сух канабис.
Мъжът е задържан със заповед за задържане до 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство.
Мъжът е задържан със заповед за задържане до 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство.






