24-годишна от Сандански издъхна в благоевградската болница, пушила наргиле
19 Декември 2025 | 09:11
4 коментара
Криминално
Благоевград

24-годишната Мария Балтова от Сандански е издъхнала в благоевградската болница, пушила наргиле на купон в Благоевград.
Според източник на Pirinsko.com, снощи около 1:30 часа близки на Мария са я транспортирали в безсъзнание със собствен превоз до Спешен център на МБАЛ Благоевград. Пред медиците те споделили, че момичето е пушило наргиле. Въпреки усилията на дежурните лекари, младата жена е издъхнала. Образувано е досъдебно производство.
Към момемнта полицията разпитва всички, които са присъствали на купона.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Според източник на Pirinsko.com, снощи около 1:30 часа близки на Мария са я транспортирали в безсъзнание със собствен превоз до Спешен център на МБАЛ Благоевград. Пред медиците те споделили, че момичето е пушило наргиле. Въпреки усилията на дежурните лекари, младата жена е издъхнала. Образувано е досъдебно производство.
Към момемнта полицията разпитва всички, които са присъствали на купона.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Добавени коментари
ДО БЪЛГАРИЯ ТОВА СИ ТИ публикува:
21 Декември 2025 | 19:44
Когато човек умре от марихуана ела ми се обади. Тъпаци.
Мариана публикува:
21 Декември 2025 | 10:51
Бог да прости това прекрасно момиче, съболезнования на семейството. Хора , не съдете без да знаете в действителност каква е била ситуацията и причината за смъртта, никой от нищо и никога не е застрахован????Бог да прости момичето, зарство му небесно!
777 публикува:
19 Декември 2025 | 10:06
За съжаление това е нашата Родина.
Вижте какво става около празниците.
Ученици ,малолетни организират партита в питейни заведения в късните часове.А там знаем какво става,какво често се предлага.
Родители,не стоите настрана.Вижте децата си.
Жалко за загубения млад живот !
БЪЛГАРИЯ ТОВА СИ ТИ публикува:
19 Декември 2025 | 09:18
АКО НЕКОЙ Е СЛОЖИЛ НЕКАКЪВ НАРКОТИК БЕЗ ДА ЗНАЕ Е ТОВА СА ПРИЩЯВКИТЕ НЕРГЕЛЕТА МАРИХУАНИ ДРОГИ ЕНЕРГИЙНИ НАПИТКИ Е ТОГО РЕЗУЛТАТА ЖАЛКО ЗА МЛАДОТО ДЕТЕ






