22-годишен от село Дамяница задържан за побой и взлом в дома на 21-годишен негов съселянин
28 Май 2026 | 17:15
0 коментара
Криминално
Благоевград

Младеж от санданското село Дамяница е задържан заради нанесен побой, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция (ОД) на МВР в Благоевград.
Около 3:13 часа вчера в Районното управление в Сандански е получено съобщение от 21-годишен младеж от с. Дамяница, че 22-годишен негов познат от същото село е увредил вратата на дома му в с. Дамяница, влязъл е в стаята му и му е нанесъл побой.






