22-годишен мъж от Симитли задържан за кражба на велосипед в с. Баня
10 Ноември 2025 | 11:26
0 коментара
Криминално
Благоевград

Мъж на 22 години от гр. Симитли е задържан от органите на реда, след като на 06.11.2025 г. е извършил кражба на велосипед „Генезис“ от частен дом в с. Баня, общ. Разлог.
По случая е образуван заявителски материал.
По случая е образуван заявителски материал.






