20-годишен шофьор се заби в електрически стълб край Благоевград след несъобразена скорост

07 Май 2026 | 10:24
0 коментара
Криминално
Благоевград
20-годишен шофьор се заби в електрически стълб край Благоевград след несъобразена скорост
На 06.05.2026 г. около 16:50 часа на пътя между с. Бистрица и гр. Благоевград е станало ПТП, при което лек автомобил „Пежо“, управляван от 20-годишен благоевградчанин, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост, на ляв завой е излязъл извън пътното платно и се е ударил в електрически стълб.

Извършен е медицински преглед на 65-годишна пътничка в автомобила, като не са констатирани наранявания.

На водача са направени проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, които са отрицателни.

Добавете Вашия коментар

TOP