19-годишен шофьор задържан в Петрич за наркотици и открити вещества при претърсване
02 Юни 2026 | 11:08
0 коментара
Криминално
Благоевград

От полицейски служители на РУ-Петрич е задържан 19-годишен петричанин, след като около 03:50 часа на 01.06.2026 г., управляваният от него лек автомобил „Сузуки Витара“ е спрян за проверка на ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ в гр. Петрич и с техническо средство е установено, че младежът шофира след употреба на наркотично вещество. В хода на работата по случая е проверено, обитаваното от него жилище в ж.к. „Изток“ в гр. Петрич, където са открити електронна цигара с течност, реагираща положително на канабис, мелничка с около 0,93 грама сух канабис по нея и около 7 флакона, съдържащи течност, която е предоставена за изследване.
Уведомена е компетентната прокуратура.
Работата продължава.
Уведомена е компетентната прокуратура.
Работата продължава.






