18-годишен шофьор от София заловен с наркотици зад волана в Гоце Делчев
05 Май 2026 | 10:47
0 коментара
Криминално
Благоевград

В хода на извършена, около 19:30 часа на 04.05.2026 г. на ул. „Гоце Делчев“ в гр. Гоце Делчев, проверка на лек автомобил „Мерцедес“, от полицейските служители е установено с техническо средство, че 18-годишният водач на автомобила от гр. София шофира след употреба на наркотик.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.






