18 души са загинали в катастрофи в България от началото на април

21 Април 2026 | 10:02
0 коментара
Криминално
България
18 души са загинали в катастрофи в България от началото на април

Седемнадесет са тежките катастрофи през изминалото денонощие в страната, при които един човек е загинал, а 25 са били ранени.

В София е имало 24 леки пътнотранспортни произшествия и три леки. При тях няма загинали, а шестима са ранени, посочват на сайта си МВР. 

От началото на месеца катастрофите в страната са 272. При които са загинали 18 души, а 342 души са ранени.

От МВР съобщават, че през изминалите 24 часа е получена информация за още един починал вследствие на по-ранен пътен инцидент.

Добавете Вашия коментар

TOP