17-годишен от Гоце Делчев заловен с електронна цигара с канабис
05 Ноември 2025 | 10:27
1 коментара
Криминално
Благоевград

Вчера в района на ул. „Генерал Ковачев“ в гр. Гоце Делчев, от полицейски служители на РУ-Гоце Делчев е извършена проверка на 17-годишен младеж от града, у когото е открита електронна цигара с течност, която след направен полеви тест е реагирала положително на канабис. За случая е уведомена компетентната прокуратура.
Работата продължава.
Работата продължава.
Добавени коментари
789 публикува:
05 Ноември 2025 | 10:33
Аиде и Раховица към банско ле си да си се прави на важна там, дет никой не я знае






