16 тима мериха сили в благотворителния турнир по футбол в Благоевград

24 Декември 2024 | 09:41
0 коментара
Спорт
Благоевград
16 тима мериха сили в благотворителния турнир по футбол в Благоевград

16 отбора взеха участие в благотворителен турнир по футбол „Купата на Община Благоевград“. Надпреварата се провежда в подкрепа на 18-годишния Антонио Георгиев, който се нуждае от помощ за скъпо струващо лечение, химиотерапия и последваща рехабилитация.

Вчера на изкуственото игрище в СК „Пирин“, квартал „Еленово“, се проведе и награждаване на участниците, а купата спечели Футболен отбор „360“. Сред дарителите за каузата бе и световният и европейски шампион по Таекуон-до, отличен за Спортист на годината на Благоевград – Кирил Илиев.

По време на срещите бяха поставени и дарителски кутии, а средствата ще бъдат насочени към лечението на Антонио. Всеки, който желае може да помогне и с дарение по банков път. Турнирът бе организиран от Футболен клуб „SPS“ с подкрепата на Община Благоевград. 

 

Добавете Вашия коментар

TOP