16-годишно момче припадна на улицата след като пушило вейп
04 Февруари 2025 | 13:55
0 коментара
Криминално
България

Тийнейджър припадна на улица в Разград след употреба на вейп.
Сигналът е подаден рано сутринта в понеделник.
16-годишният младеж е припаднал на тротоара до Средношколското общежитие в областния град.
В хода на предприетите оперативно-издирвателни действия е установено, че тийнейджърът е употребил вещество от електронна цигара с неустановено съдържание. Впоследствие вейпът е открит в обитаваната от него стая в общежитието.
Момчето е настанено в МБАЛ-Разград. По случая е образувано досъдебно производство
/дарик, сн: архив






