16-годишен подкара кола край Корница, катастрофира и рани 15-годишния си спътник

14 Ноември 2025 | 11:04
1 коментара
Криминално
Благоевград
16-годишен подкара кола край Корница, катастрофира и рани 15-годишния си спътник
На 13.11.2025 г. около 20:30 часа на пътя между с. Корница и с. Лъжница, лек автомобил „Ситроен“, управляван от неправоспособен 16-годишен младеж от с. Корница, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост е излязъл в дясно от пътното платно и се е блъснал в скат. С фрактура на рамото и фрактура на синус е пострадал 15-годишен младеж от същото село, който е пътувал в автомобила. На водача са направени проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, които са отрицателни.

За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство. 

Добавени коментари

За Якоруда с любов публикува:
15 Ноември 2025 | 17:48
ДОГАН Е ТУК помияри Вакльов и Ревански. Той ви извади от нафталина, и сега Той ще ви върне отново Там. Предатели скоро ще приключим с вас Завинаги. Шиши е пътник за Отвъдното. А за вас белезници и затвор. Поп Кръстьо ще остане клисар. А Сирачките Пудели обратно в Бунцево. Всички подлоги на Драго ще останат без работа.

Добавете Вашия коментар

TOP