150 дръвчета за 150-годишнина на училище в Сандански

04 Ноември 2025 | 10:08
0 коментара
Бизнес
Благоевград
150 дръвчета за 150-годишнина на училище в Сандански
Горски служители, ученици и учители създадоха нова горичка по повод училищния празник на Първо ОУ „Климент Охридски“ в Сандански. В район над село Лиляново, на територията на ТП „ДГС Сандански“, със съвместни усилия бяха залесени 150 дръвчета от червен бор.
По време на горския празник децата научиха много нови факти за гората и нейните обитатели, а лесовъдите им показаха как се засажда дръвче така, че след години то да стане част от истинска гора.

Добавете Вашия коментар

TOP