15-годишно момче падна от тераса в НДК, с опасност за живота е
24 Април 2026 | 20:34
0 коментара
Криминално
София

Инцидентът е станал около 18 часа
15-годишно дете пострада, след като падна от тераса на сградата на НДК. От СДВР съобщиха за NOVA, че инцидентът е станал около 18 часа.
Момчето е откарано в "Пирогов" в изключително тежко състояние. То е в Детска противошокова зала в кома, с височинна травма. Предстоят диагностично-терапевтични мероприятия, съобщиха от най-големия спешен център у нас.
От Столичната община съобщиха, че по първоначална информация пострадалото момче и негови приятели са седели на парапета на терасата. Други деца бутали самия парапет, който се срутил и предизвикал инцидента.







