15-годишно момче падна от тераса в НДК, с опасност за живота е

24 Април 2026 | 20:34
0 коментара
Криминално
София
15-годишно момче падна от тераса в НДК, с опасност за живота е
Снимка: Алис Дамянова, NOVA

 

Инцидентът е станал около 18 часа

15-годишно дете пострада, след като падна от тераса на сградата на НДК. От СДВР съобщиха за NOVA, че инцидентът е станал около 18 часа. 


НДК

Момчето е откарано в "Пирогов" в изключително тежко състояние. То е в Детска противошокова зала в кома, с височинна травма. Предстоят диагностично-терапевтични мероприятия, съобщиха от най-големия спешен център у нас. 

От Столичната община съобщиха, че по първоначална информация пострадалото момче и негови приятели са седели на  парапета на терасата. Други деца бутали самия парапет, който се срутил и предизвикал инцидента. 

НДК

Добавете Вашия коментар

TOP