1130 лв. бяха събрани на благотворителен мач между Общински съвет Сандански и Общински съвет Благоевград

05 Април 2025 | 23:01
0 коментара
Общество
Благоевград
1130 лв. бяха събрани на благотворителен мач между Общински съвет Сандански и Общински съвет Благоевград
Вчера се изигра футболна среща между Общински съвет – Сандански и Общински съвет – Благоевград. Мачът беше с благотворителен характер, като бяха събрани 1130 лв. в подкрепа на животните от приюта в Сандански. Поводът за събитието бе Световният ден на бездомните животни.
ОбС – Сандански организира за втори път футболен мач с благотворителна кауза срещу колеги. Срещата се превърна в истинско голово шоу с общо 19 попадения – домакините от Сандански спечелиха с 10:9.
Гостите от Благоевград, в лицето на Жоро Корчев, подариха плакет на председателя Георги Батев с надпис: „С любов за животните“.
1130 лв. бяха събрани на благотворителен мач между Общински съвет Сандански и Общински съвет Благоевград
1130 лв. бяха събрани на благотворителен мач между Общински съвет Сандански и Общински съвет Благоевград
1130 лв. бяха събрани на благотворителен мач между Общински съвет Сандански и Общински съвет Благоевград

Добавете Вашия коментар

TOP