102 години живот-Надежда Георгиева от Разлог отпразнува своя забележителен юбилей
16 Януари 2026 | 15:18
7 коментара
Хайлайф
Благоевград

102 години живот – Надежда Георгиева отпразнува своя забележителен юбилей
Истински празник на дълголетието, обичта и уважението се състоя в Дом за стари хора "Св. Димитър“ – гр. Разлог, където баба Надежда Георгиева отбеляза своя 102-ри рожден ден.
Тържеството събра жителите на дома и неговия екип, които с много усмивки и топли думи поздравиха най-възрастната и обичана дама – баба Наде.
Празненството бе уважено лично от кмета на община Разлог инж. Красимир Герчев, който поднесе на рожденичката красив букет цветя и кошница с любимите ѝ лакомства. Кметът пожела на баба Наде още дни, изпълнени със здраве, спокойствие и светлина, които да продължават да озаряват дните й.
Сред официалните гости бе и зам.-кметът на община Разлог Гергана Костова, която също отправи сърдечни пожелания към юбилярката.
В празничния ден всички заедно станаха свидетели на духването на свещичките с числото 102, символ на дългия и достоен житейски път на баба Наде.
Специален поздрав към рожденичката отправиха и възпитаници на СУ "Братя Петър и Иван Каназиреви“ – Разлог, които поднесоха цветя и зарадваха всички присъстващи с изпълнение на няколко красиви народни песни и хора.
Накрая всички гости заедно се хванаха на едно голямо хоро в чест на баба Надя. Танцът донесе много празнично настроение, смях и вълнение, превръщайки деня в истински незабравим спомен.
Истински празник на дълголетието, обичта и уважението се състоя в Дом за стари хора "Св. Димитър“ – гр. Разлог, където баба Надежда Георгиева отбеляза своя 102-ри рожден ден.
Тържеството събра жителите на дома и неговия екип, които с много усмивки и топли думи поздравиха най-възрастната и обичана дама – баба Наде.
Празненството бе уважено лично от кмета на община Разлог инж. Красимир Герчев, който поднесе на рожденичката красив букет цветя и кошница с любимите ѝ лакомства. Кметът пожела на баба Наде още дни, изпълнени със здраве, спокойствие и светлина, които да продължават да озаряват дните й.
Сред официалните гости бе и зам.-кметът на община Разлог Гергана Костова, която също отправи сърдечни пожелания към юбилярката.
В празничния ден всички заедно станаха свидетели на духването на свещичките с числото 102, символ на дългия и достоен житейски път на баба Наде.
Специален поздрав към рожденичката отправиха и възпитаници на СУ "Братя Петър и Иван Каназиреви“ – Разлог, които поднесоха цветя и зарадваха всички присъстващи с изпълнение на няколко красиви народни песни и хора.
Накрая всички гости заедно се хванаха на едно голямо хоро в чест на баба Надя. Танцът донесе много празнично настроение, смях и вълнение, превръщайки деня в истински незабравим спомен.
Добавени коментари
Скрий се бе публикува:
18 Януари 2026 | 09:18
Продажна подлого смешник ти си еничар
Разлоч публикува:
18 Януари 2026 | 09:04
Благодарение на този мръсник и Любен Татарски ДПС Ново Начало бавно но сигурно мачка разложани
Разлоч публикува:
18 Януари 2026 | 08:22
Герчев гей си прави селфи в старческия дом иначе жива и здрава да е бабата
Силвия публикува:
17 Януари 2026 | 12:38
Всички са много красиви! Но щом са българки, няма как да не са! Да са живи и здрави! Баба Наде също! Да има повече такива новини!
Петрова публикува:
17 Януари 2026 | 12:08
Къде са децата и? Не пишете нищо има ли деца, има ли близки, та само от дома, кмета и деца я поздравяват.
Герчев публикува:
17 Януари 2026 | 11:38
А тази най в ляво за нищо не става.
Александър публикува:
17 Януари 2026 | 08:49
Момичето най-дясно изглежда прекрасно :)











