10 от Вихрен си тръгнаха с точка от Етрополе

21 Май 2023 | 10:22
Благоевград

Чавдар и Вихрен Сандански направиха боево реми – 1:1 в Етрополе, в среща от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига.Мачът бе от първата група, а след него санданчани са твърдо втори с 32 точки, докато етрополци заемат третото място с 27 пункта.

Гостите от Сандански поведоха след попадение на Виктор Ергин, който бе изведен чудесно от Даниел Пехливанов сам срещу вратаря и успя да реализира в 16-ата.В 22-ата минута обаче Вихрен остана с човек по-малко след директен червен картон на Раиф Мурадов за грубо нарушение.

Домакините стигнаха до ремито след гол на Мартин Кръстев в 36-ата минута.След почивката нямаше повече попадения. А с тази точка Вихрен със сигурност ще завърши на второто място на Югозапад.източник:Pirinsport